Get Adobe Flash player

O nas

Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju imprez.

Uczestniczymy w dużych i mniejszych przedsięwzięciach, tj. festyny, pikniki, eventy firmowe, akcje reklamowe i promocyjne, dożynki, dni miast, dni rodzinne, koncerty komercyjne i charytatywne, wydarzenia organizowane przez instytucje kultury, uczelnie, szkoły, przedszkola oraz instytucje państwowe.

Często jesteśmy też zapraszani na przyjęcia prywatne: wesela, komunie, urodziny, jubileusze, garden party i inne uroczystości rodzinne.

Jednym słowem nasza oferta jest skierowana do WSZYSTKICH Klientów.

Zajmujemy się zarówno planowaniem budżetu, kompleksowym przygotowaniem całego programu imprezy jak również wynajmem poszczególnych urządzeń czy przygotowaniem wybranych atrakcji.

Jeśli szukacie Państwo firmy, która rzetelnie, kompleksowo i na czas zajmie się zorganizowaniem Waszej imprezy, to właśnie ją znaleźliście.

Ogromne doświadczenie zdobyte podczas obsługi kilkuset imprez organizowanych na terenie całej Polski, kreatywni ludzie traktujący swoją pracę z pasją i dużym zaangażowaniem oraz setki zadowolonych Klientów i tysiące uśmiechniętych twarzy, dają gwarancję naszej rzetelności, profesjonalizmu i niezawodności.

Jeśli do tego dodać należyte działanie sprzętów oraz konkurencyjne ceny to otrzymujecie Państwo obraz najlepiej przygotowanej i obsłużonej imprezy, którą zapewnia Mobilne Centrum Animacji.